Jaunumi

Piedalies projekta EO4GEO noslēguma konferencē!

03.05.2022
 

 

Aicinām piedalīties projekta EO4GEO noslēguma konferencē "Pielāgojot Zemes novērošanas un ģeoinformātikas prasmes nākotnes vajadzībām", kas norisināsies 17. un 18. maijā Briselē. Konferencei varēs pieslēgties arī attālināti.

Projekta EO4GEO mērķis ir mazināt plaisu starp izglītības piedāvājumu un kosmosa un ģeoinformātikas  industrijas pārstāvju pieprasījumu, nostiprinot un uzlabojot esošās ekosistēmas un veicinot kosmosa un ģeotelpisko datu un pakalpojumu izmantošanu dažādās nozarēs.

Konferencē "Pielāgojot Zemes novērošanas un ģeoinformātikas prasmes nākotnes vajadzībām" tiksies Zemes novērošanas un ģeoinformātikas jomas pārstāvji no Eiropas Komisijas, Eiropas Savienības Kosmosa programmas aģentūras, Eiropas Kosmosa aģentūras, citām vietēja un reģionāla līmeņa organizācijām, privātā sektora, zinātnes organizācijām un mācību programmu veidotāji. Pārstāvji diskutēs par mūsdienu vajadzībām un izglītības trūkumiem Zemes novērošanas un ģeoinformātikas sektorā. Plānots apzināt darbības, kas tiek veiktas šo trūkumu risināšanai, kā arī nospraust jaunus mērķus un veidot iniciatīvas tālākai situācijas uzlabošanai.

Plašāka informācija par konferenci un iespēja reģistrēties pieejama ŠEIT

Atpakaļ